محل تبلیغات شما

سلام، صبح بخیر

دیروز با بچه های کلاس رفتیم کافه.البته باید بگم کافه های کرمان به نسبت تهران خیلی خاص نیستن اما خوب از از هیچی بهترن.این کافه رو به پیشنهاد یکی از دوستان رفتیم.

ردولنس(redolence).

بهتون توصیه می کنم هیچوقت اونجا نرید

یه برگر 38 تومن که خوب برای یه برگر خیلی کوچیک و یه پیاله سالاد خیلی گرونه

یه پاستا ساده 28 تومن که بازم برای کرمان و در قیاس با بقیه جاها گرونه

بقیه غذا ها رو دیگه خودتون حدس بزنید.

از همه مهمتر مدتی که طول کشید تا غذا اماده بشه باور کنین حتی از رستوران هم بیشتر بود چیزی حدود یک ساعت و اندی

من بشخصه منو رو دیدم می خواستم پاشم بیام بیرون اما بخاطر اون دوستیکه معرقی کرده بود همه خفه خون گرفتیم :-(    

بگم از دوستمون که بخاطر گفتن این حرف که چه قدر گرونه،ناراحت هم شدن.

ما گفتیم این که گرونه اما خانوم  فرمودن که نمی دونستن کافه منوشو عوض (گرون) کرده بود، چون از اخرین باری که اونجا رفتن شش ماه گذشته

حالا خودتون وضعیت مارو تصور کنین :دی  

داشتم با خودم فکر می کردم حالا این نه یه چیز دیگه ایا ما باید واقعا همینجور از کنار مسایل رد شیم؟ اصلا این نه یه چیز دیگه .

ایا تو عملکرد هامون به این فکر می کنیم عمل ما چه تاثیری روی دیگران داره ؟یا فقط صرفا به خاطر علاقه خودمون یه کاری رو میکنیم و می گیم گور بابای بقیه؟

اصلا ما چجوری بخودمون حق میدیم  دیگرون رو به کاری تشویق کنیم یا منع کنیم و بعد بگیم عواقبش پای خودت و من هیچ چیزی رو گردن نمی گیرم ؟

پدرا  و مادرها برای ازدواج بچه هاشون، شوهرا برای کارها و برنامه های همسراشون و تهش هم میگیم عزیزم برای خودته چون دوست دارم.

لطفا بهش فکر کنید و ببینید خودتون چقدر از این مسئله ضربه خوردین و چقدر ناخواسته به دیگران ضربه زدین .

بیاین ازاین به بعد راجع به تز دادن هامون بیشتر دقت کنیم.

همین

.

.

.

کافه گردی با کلاس

بازگشت بعد از 4 سال

سلامممممممممممممممممممم بعد از مدتها

یه ,رو ,کافه ,کنیم ,خیلی ,خودتون ,فکر می ,رو به ,یه چیز ,چیز دیگه ,دیگه ایا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها